Led Işıklı Dijital Duvar Saati

0,00
Marka : Aldepo
İndirim Oranı : %6 İndirim
Fiyat : ₺340,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺319,90(KDV Dahil)
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}
* ₺114,72 'den başlayan taksitlerle

Boyutlar                     :39 cm 24 cm
Ekran Özelliği            :Tarih, Saat, Alarm ve PM/AM (12/24 ) Seçeneği
Çalışma Süresi          :50 Yıllık Takvim
Gövde Malzemesi     :Cam
Kullanım Özellikleri  :Duvara Sabitlenebilir ve Masa Üstü Kullanım
Teknik Özellikleri      :220/240 Watt 50/60 Hz Direk Fiş İle Bağlantı
Kutu İçeriği                :Ürün
Ampül Ömrü             :100.000 Saattir
Kullanım Yeri            :Ev, Okul, Otel, Restorant vs
Tasarruflu Enerji Harcama Özelliği
Önemli Uyarılar        :Direk Göz İle Temas Ettirmeyiniz
Kullanmadığınız Süreçte İçinde Pil Bırakmayınız
Bilgiyi Hafızada Tutma Özelliği.

*Açıklamanın devamı sayfanın alt kısmındadır.

ADET

Artır Azalt
Tavsiye Et

Dijital saatler sayısaldır. Saatler, dakikalar ve saniyeler sayılarla gösterilir ve saatin yüzeyi küçük ve doğrusal olabilir. Watton WT-132 Masa saatini ofislerinizde masaüstü saat severler için mükemmel özellikli ve çok fonksiyonlu bir üründür. Alarm sayesinde özel günleri veya hatırlamanız gereken durumlarda hatırlatıcı özelliği ile kurtarıcınız olacak. Üç alarm ayar seçeneği ve saatlik hatırlatıcı özelliği ile elektrik kesintisi durumunda sürekli zaman işleyişiyle sizlerin beğenisine sunuyoruz. Seçim için iki ekran modu: alternatif ay-gün / saat-dakika göstergesi bulunmaktadır. Geniş ve büyük LED ekranı ile okumak çok kolaydır. Şık görüntüsü ile ev, işyeri, okul ve restorantlarda duvara sabitlenebilir veya masaüstü kullanımı ile sizlerin beğenisine sunuyoruz.


Kullanım Kılavuzu 
1. Soldaki iki hane yanıp sönen 'SET'e basın ve ay gösterilecek ve ardından değiştirmek için 'UP' veya 'DOWN' tuşlarına basın.
2. 'SHİFT' düğmesine basın, sağdaki iki dijital flaş yanıp sönecek ve tarih görüntülenecektir; sonra değiştirmek için 'UP' veya 'DOWN' tuşlarına basın.
3. 'SHİFT' düğmesine basın, soldaki iki dijital flaş yanıp söner ve saat görüntülenir; sonra değiştirmek için 'UP' veya 'DOWN' tuşlarına basın.
4. 'SHİFT' düğmesine basın, sağdaki iki dijital flaş yanıp sönecek ve dakika görüntülenecektir; sonra değiştirmek için 'UP' veya 'DOWN' tuşlarına basın.
5. 'SHİFT' düğmesine basın, soldaki iki dijital flaş yanıp söner ve ilk alarm saati görüntülenir; sonra değiştirmek için 'UP' veya 'DOWN' tuşlarına basın.
6. 'SHİFT' düğmesine basın, sağdaki iki dijital flaş yanıp söner ve ilk alarm dakikası görüntülenir; sonra değiştirmek için 'UP' veya 'DOWN' tuşlarına basın.
7. 'SHİFT' düğmesine basın, soldaki iki dijital flaş yanıp söner ve ikinci alarm saati görüntülenir; sonra değiştirmek için 'UP' veya 'DOWN' tuşlarına basın.
8. 'SHİFT' düğmesine basın, sağdaki iki dijital flaş yanıp söner ve ikinci alarm dakikası görüntülenecektir; sonra değiştirmek için 'UP' veya 'DOWN' tuşlarına basın.
9. 'SHİFT' düğmesine basın, soldaki iki dijital flaş yanıp söner ve üçüncü alarm saati görüntülenir; sonra değiştirmek için 'UP' veya 'DOWN' tuşlarına basın.
10. 'SHİFT' düğmesine basın, sağdaki iki dijital flaş yanıp söner ve üçüncü alarm dakikası görüntülenir; sonra değiştirmek için 'UP' veya 'DOWN' tuşlarına basın.

Alarm Ayarları
Normal ekran durumu altında, alarmı bir kez 'alarm' düğmesine basarak açıp kapayın (alarm için gösterge ışığı yanar / söner). Gösterge ışığı yanarken, saat her gün ayarlanan saatte bir dakika çalınır ve halkayı durdurmak için herhangi bir tuşa basabilirsiniz.

Saatlik Hatırlatıcının Ayarlanması
Normal görüntü durumu altında, saatlik hatırlatmayı bir kez 'saat başı hatırlatma'ya' basarak (saatlik hatırlatma için gösterge ışığı açık / kapalı) saatin açılmasını / kapatmayı deneyin. Gösterge ışığı yandığında, zil her gün 7: 00-12: 00 ve 15: 00-21: 00 saatleri arasında her saat keskin bir şekilde birkaç kez çalacaktır.

Ana Özellikleri

Boyutu 39cm 24cm'dir. Tarih, Saat, Alarm ve PM/AM (12/24 ) Seçenekleri bulunmaktadır. Duvara sabitlenebilir ve masaüstü kullanımı için idealdir. Ampul ömrü 100.000 saattir. Bilgiyi hafızada tutma özelliği ve tasarruflu enerji harcama özelliği ile sizlerin beğenisine sunuyoruz.