Toptan Promosyon Kalem kategorisinde promosyon için özel olarak tasarlanmış tükenmez kalem çeşitlerinin yanısıra sıradışı promosyon kalem modelleri yer almaktadır. 
Toptan Promosyon kalem kategorisinde firmanız, işletmeniz ve reklamını yaptırmak istediğiniz kuruluşun baskısını yaptırabileceğiniz çok fonksiyonlu toptan promosyona uygun kalemler mevcuttur. En avantajlı fiyat seçenekleriyle siz değerli müşterilerimize sunduğumuz toptan promosyon kalem kategorisinde beğendiğiniz onlarca model arasından dilediğinizi sipariş verebilirsiniz. Logo baskı fiyata dahil değildir. Baskınızı isterseniz ürünleriniz size ulaşınca kendiniz, dilerseniz de mail yoluyla bize logo, slogan vb. dökümanlarınızı mail yoluyla ilettikten sonra ayrıca baskı fiyatı talep edebilirsiniz.
Toptan promosyon kalem kategorisinde minimum adetler dışında tekli satış yapılmamaktadır. Minimum sipariş miktarı ürün bilgileri kısmında yer almaktadır. Lütfen tekli siparişleriniz için ısrar etmeyiniz. Bu kategoride sadece toptan promosyon ürünü alımı yapacak müşterilerimiz için en avantajlı özel fiyatlar sunulmuştur.

Gösterilen: 1 ile 19 arası, toplam: 19 (1 Sayfa)